O akci

 Okota aréna- “ Khurulovy vředy “ 2019.

Okota Aréna se bude letos konat od 9.8. 2019,  ve Skalce u Doks, hrát se bude částečně přes den a i v noci ( cca od 18:00)

Vezmi RP do hrsti! Připrav se k boji! VYquesti si krystaly moci! Nadupej se kouzlama! Vykoupej se ve slávě a hlavně..pošli nepřátele zpět do Khurulovy díry!!! K tomu ti jistě pomůže do detailů vyšperkovaný kostým, či legendární zbraň po dědovi démonovi nebo brnění po trpasličí babičce, co měla fousy delší než ty. Úkolem Okota Arény je poskytnout hráči co největší prostor, příběh se vyvíjí interaktivně (s ohledem na proroctví Khurulovy díry).

Okota Aréna je noční fantasy larp, hra na živo (dřevárna), s vlastním příběhem. Hra je založena na nočních soubojích a příběhu, který určují sami hráči. Hra je určena pro všechny věkové kategorie 18+.

Jak již úvod napovídá, hra se odehrává v noci. Začátkem hry si každý hráč zaregistruje svou postavu a získá tak glejt (v rámci registrace si můžete připravit i příběh). Při registraci nás zajímá vaše postava a charakter, dle vašich zbrojí, kostýmu, masky i zbraní získáte patřičné atributy, schopnosti do hry. A právě o masky a RP jde hlavně, neboť Okota Aréna je svět, kde se střetává mnoho národů, ras a kmenů bojujících proti temným bohům. Čím lepší kostým, tím lepší počáteční bonus. Noční souboje plné magie jsou zastřešeny životovým systémem. Krom kostýmů a arzenálu zbraní si vezměte potřeby na táboření. Organizátoři zajišťují program v noci, místo na postavení stanu, hygienické zázemí (suché toalety), ale nezajišťují profesionální zdravotní dohled, buďte proto navýsost opatrní!

Pořadatelem hry je Tom William Voves, spolu s Organizačním týmem Okoty.

Dotazy můžete zasílat na e-mail: kdejetom@seznam.cz

 

mapička

A na závěr…

Buďte tolerantní a hraví. Jakékoli rozhodnutí, které učiníte, budiž vámi dopředu promyšleno a v pravou chvíli procítěno.

 

Comments are closed