O akci

 Okota aréna- “ Béžobrlé “ 2020.

Okota Aréna se bude letos konat  2.8. 2020 do rána 3.8.  ve Skalce u Doks, hrát se bude v noci.

 

Pravidla z posledních let jsou pro letošek neplatná a tudíž nejsou k dispozici v náhledu. Zapomeňte na ně.

Pravidlo č.1 : Zvol si svou postavu svobodně a bez omezení !

Pravidlo č.2 : Vězte že ve světě Door a stejně tak v široširém vesmíru, je náš hrdina Yarik Drtivá pěst pěti pekel, jež střeží portál kterým přicházejí hrdinové i démoni. Tento legendární strážce, pokořitel bohů a ničitel démonů, ultrafanaticky brání spravedlnost, život a ekologicky šetrný přístup k materiálnu. Jeho chápání vesmíru je neofašistického rázu, drakonicky propleteného s absolutním orkosocializmem jež má jediný cíl.. chránit život ve vesmíru a nevpustit žádnej sajrajt skrze portál.

Pravidlo č.3 : Buďte tolerantní a hraví. Jakékoli rozhodnutí, které učiníte, budiž vámi dopředu promyšleno a v pravou chvíli procítěno.

 

Okota Aréna je noční fantasy larp, hra na živo (dřevárna), s vlastním příběhem. Hra je založena na nočních soubojích a příběhu, který určují sami hráči. Hra je určena pro všechny věkové kategorie 18+.

Jak již úvod napovídá, hra se odehrává v noci. Začátkem hry si každý hráč zaregistruje svou postavu a získá tak glejt (v rámci registrace si můžete připravit i příběh). Při registraci nás zajímá vaše postava a charakter, dle vašich zbrojí, kostýmu, masky i zbraní získáte patřičné atributy, schopnosti do hry. A právě o masky a RP jde hlavně, neboť Okota Aréna je svět, kde se střetává mnoho národů, ras a kmenů bojujících proti temným bohům. Čím lepší kostým, tím lepší počáteční bonus. Noční souboje plné magie jsou zastřešeny životovým systémem. Krom kostýmů a arzenálu zbraní si vezměte potřeby na táboření. Organizátoři zajišťují program v noci, místo na postavení stanu, hygienické zázemí (suché toalety), ale nezajišťují profesionální zdravotní dohled, buďte proto navýsost opatrní!

Pořadatelem hry je T.W. Voves

Dotazy můžete zasílat na e-mail: kdejetom@seznam.cz

 

mapička

 

 

Comments are closed